موج ضد احمدی نژاد را چگونه به وجود آوردند؟

با سلام


پس از مدتها دوری از وبلاگ نویسی ، به دلیل مسائلی که واقعا حال و اعصاب نوشتن برای من نگذاشته بود، امروز دوباره به نوشتن شروع میکنم!


خوب میخوام امروز مسائلی را برای دوستان بزرگوار مشخص کنم که چگونه در جامعه موج ضد احمدی نژاد به وجود آمد؟ در این مطلب خیلی خلاصه به مسائل اصلی میپردازم و به قول دوستان خلاصه نویسی میکنم.


بعد از انتخابات نهمین دوره ریاست جمهوری یادتون هست که چگونه موج عدالت در جامعه به وجود آمد و همه معتقد بودند بلاخره کسی پیدا شد که مردم را از مشکلات اقتصادی و فساد اداری نجات دهد.


در همان ایام مجلس طرح تثبیت قیمتها را تصویب کرد و موج عدالت محوری در جامعه کم کم داشت جان میگرفت. اما کم کم با اتفاق افتادن مسائلی بین احمدی نژاد گم نام و مافیای ثروت در چند دولت گذشته، که با مقاومت احمدی نژاد روبه رو شده بودند، شروع شد. مافیای ثروت و کسانی که در این 20 سال توانسته بودند ثروتهای هنگفتی از طریق بانکها،کم و زیاد کردن تعرفه های کالاها،دریافت مجوز انحصاری واردات یا صادرات کالاها و .... بدست بیاورند؛ حالا مشاهده میکرند که دستشان از بیت المال و ثروت کوتاه شده است و دسترسی راحت به منابع کشور ندارند .


این افراد و مافیا که علاوه بر اینکه دست خود را از منابع کشور کوتاه میدیند، می دانستند که ممکن است امروز یا فردا، احمدی نژاد با مطرح کردن مسائلی مانند مشخص کردن میزان ثروت مدیران کنونی و سابق کشور، و مشخص کردن میزان ثروت افراد از ابتدای انقلاب تا کنون، آنها را پیش مردم رسوا کند. بنابراین شروع به تخریب احمدی نژاد کردند. این تخریبها در چند مرحله برنامه ریزی شده بود که ما خیلی خلاصه به آنها اشاره میکنیم.


1-مرحله اول دروغ پراکنی و شایعه پردازی .


این افراد و مافیا، با ثروتهای خود توانستند کا محیطی ایجاد کنند که هر کسی به دروغ از احمدی نژاد انتقاد و به اون توهین کند و اگر کسی مخالف کند، بگویند که من خودم به احمدی نژاد رای دادم، ولی الان پشیمانم.


این انتقادات و اتهامات در حالی که فقط 3-2 سال از عمر دولت گذشته بود اتفاق می افتاد. مردم به دلیل فشارهای اقتصادی و نااگاهی به این امور، به این صحبتها دامن میزدند و محیطی ایجاد شده بود که کوچکترین مشکلات را به گردن احمدی نژاد می انداختند. کسی از نیت اصلی این افراد که سر نگون کردن احمدی نژاد بازگشت به قدرت بود خبر نداشت و این افراد در ظاهر تورم و دفاع از مردم توانستند تا حدودی مقاصد خود را پیش ببرند.


2-اتحاد میان مخالفان داخلی و خارجی احمدی نژاد.


پس از مدتی مخالفان و مافیای اقتصادی و نفتی کشور که مشاهده میکرند در صورتی که احمدی نژاد در قدرت باقی بماند منافع همه دزدان ریز و درشت افشا خواهد شد، بنابراین با اتحاد با یکدیگر ، به این موج ضد احمدی نژاد قدرت بیشتری دادند. این افراد صلاح را در این دیدند که مخالفان این دولت را جذب کنند و بنابراین مصمم شدند که با اپوزیسون خارجی متحد بشوند تا بتوانند از طریق تبلیغات بیشتری اهداف خود را پیش ببرند.


3-اتهامات و شایعات و توهینها سازمان دهی میشود.


پس از سازمان دهی شدن برای کنار گذاشتن احمدی نژاد کارهایی را سرعت دادند. که به انها اشاره میکنم.


- ساختن جوک و اس ام اس های توهین آمیز بسیار زیاد از احمدی نژاد و گفتن حرفها به صورت طنز


- تشویق افراد به ساختن جوک توهین امیز به احمدی نژاد، و ساختن محیطی برای افراد که در صورتی که این کارها را انجام دهند مورد تشویق اطرافیان قرار بگیرند.


این همان محیطی بود که از زمان رضا شاه توانسته بودند ایجاد کنند و افراد نادانسته یا دانسته، شروع به توهین به قوم ترک و لر و گیلکی (رشتی) در قالب جوک میکردند و مورد تشویق و خنده اطرافیان میشدند و به تعریف این گونه جوکها تشویق میشدند.


-تمسخر و توهین به هر تصمیم دولت یکی از همین کارها بود. افراد نادانسته به هر تصمیمی که دولت و احمدی نژاد میگرفتند میخندیدند و احمدی نژاد را احمق می نامیدند!


- ایجاد محیطی که همه باور کنند ما نمیتوانیم و ما توی هیچ کاری توانایی نداریم. ایجاد محیطی که القا میکردند اگر ایران تحریم شود تورم چند برابر خواهد شد. در واقع از هر طریقی که بود میخواستند کارهای احمدی نژاد را سخره گیرند!


- استفاده از ماهواره ها برای تمسخر کارهای و تصمیمات احمدی نژاد هم یکی از همین اهداف بود!


و ...


4-پس از اتفاقات مذکور، افشاگریهای سیاسی شروع میشود .


وزیر پیشنهادی احمدی نژاد که دکتر کردان بود با افشاگری تعدادی مجهول الحال مواجه میشود و پس از بررسی مشخص میشود که مدرک دکترای کردان افتخاری و تقلبی است و این مدرک نه در دولت احمدی نژاد بلکه به تعبیر احمدی نژاد در زمان وزارت آقای معین به کردان تحویل داده شده بود. این افراد کارهایی که خود انجام داده بودند را زمانی که میدیدند به نفعشان است به طرز گنگی افشا میکنند و اشاره نمیکنند که چه کس یا چه کسانی این مدرک را به آقای کردان داده اند و فقط به این نکته اشاره میکنند که مدرک دکترای کردان ، تقلبی است تا بتوانند احمدی نژاد را بیشتر تحت فشار قرار بدهند اما نمیدانستند که احمدی نژاد در شب مناظره با موسوی به خوبی دست آنها را رو خواهد کرد.


5- سرازیر کردن میلیاردها دلار به بازار ایران برای ایجاد تورم و زیر سوال بردن طرحهای احمدی نژاد نظیر مسکن و تثبیت قیمتها و قیمت میوه ها و ... . این افراد با سرازیر کردن میلیاردها دلار توانستند تورم در کشور را بالا ببرند تا بتوانند مردم را با خود همراه کنند و احمدی نژاد را مسئول این گرانیها بدانند.


6-در زمان انتخابات افراد نزدیک به هاشمی رفسنجانی و اصلاح طلبان شروع به مصاحبه هایی کردند که کشور در صورت ادامه همین سیاستها به پرتگاه سقوط خواهد کرد و هم اکنون در لبه ی پرتگاه است. یا مثلا ایران به زمان قاجار بازگشته است!


این مصاحبه ها آخرین فاز تخریبی بود و این افراد با در دست داشتن روزنامه های اصلاح طلب ، به راحتی توانستند دروغ های خود را پخش کنند!


7-پس از مناظره تاریخی موسوی و احمدی نژاد و جهش در آرای احمدی نژاد، روزنامه های اصلاح طلب و طرفدار موسوی سیاست فرار رو به جلو را انتخاب کردند زیرا میتوانستند قبل از افشای کارهایشان، آنها را دروغ بنامند و آنها را انکار کنند. همانطور که مشاهده میکنید با وجود اعتراف ابطحی و عطریانفر به اشتباهات خود، اما طرفداران موسوی آن را دروغ دانسته اند!


پ.ن:


با کمی تامل میشود فهمید که چطور کسانی که قومهای ایران به خصوص ترکها را چه از طریق اس ام اس و چه از طریق جوک، مسخره میکردند و این شده بود کار روزمره آنها ، اینک تبدیل به یک طرفدار تعصبی ترک شدند!!. مردم ایران و مردم ستم دیده ایران، دوران 7 سال موسوی ، 8 سال هاشمی و 8 سال خاتمی را از یاد نبردند و میدانند که تمام مشکلات ایران از سالها پیش وجود داشته است و در این 4 سال به وجود نیامده است. امروز افرادی موسوی را تبدیل به بتی کرده اند برای پرستیدن و هیچ حرفی را قبول نمیکنند . در 23 سالی که قدرت دست اینها بود چرا این چنین جنگ روانی و تخریب نبود؟ چرا این مشکلاتی که ادعا میکنند وجود دارد را در آن 23 سال بر طرف نکرده اند؟ چرا منتقدان امروز ، دیروز انتقاد نمیکردند؟


پی.ن2 :


در پستهای اینده به ادعاهای طرفدارن موسوی پاسخ خواهم گفت.

2 نظرات:

ناشناس گفت...

سلام،

آقا میثم مرحبا حال کردم با وبلاگت، من از بچه های سایت MO(مجیدآنلاین) هستم و سعی میکنم بیشتر بیام اینجا سر بزنم.

آخه نکته اینجاست اکثر طرفداران موسوی بدلیل مخالفت ایشان از جریان حاضر(استقلال و آمریکایی نشدن) همراهی ایشون رو پذیرفتن.

اگر عزیزان هموطن خوب فکر کنن و کمی معیار هاشون رو تغییر بدن متوجه میشن که بهترین گزینه چیه.

یــــــا حق.

میثم گفت...

با سلام
ممنون دوست عزیز از نظرت
موفق باشی یا علی

ارسال یک نظر